Güzel havaya aldanmayın, çarşamba günü geliyor! Meteoroloji’den son dakika hava durumu verileri…

Türkiye genelinde bugün havanın parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre, Türkiye genelinde yağış beklenmiyor, havanın parçalı ve az bulutlu geçeceği öngörülüyor. İç ve doğu kesimler ile Batı Karadeniz ve Marmara’nın doğusunda sabah ve gece saatlerinde yer yer pus ve sis, iç ve doğu kesimlerde sabah ve gece saatlerinde buzlanma ve don olayı bekleniyor. Hava sıcaklığında önemli bir değişiklik olmayacağı tahmin edilirken, rüzgarın genellikle doğu ve güneydoğu yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette eseceği öngörülüyor.

ÇARŞAMBA GÜNÜ GELİYOR, PERŞEMBE KAR GELİYOR

Yurdun Kuzeydoğu ve Doğu kesimleri hariç her yerinde çarşamba günü yağış bekleniyor. Perşembe günü ise yurdun tamamı yağışlardan etkilenecek. Perşembe günü akşam saatklerinden sonra ise yer yer karla karışık yağmur ve kar yağışı etkili olacak.
hava-durumu

YURTTA HAVA DURUMU

Bazı illerde beklenen hava durumuyla günün en yüksek sıcaklıkları ise şöyle:

Ankara: Parçalı ve az bulutlu 13

İstanbul: Parçalı bulutlu 16

İzmir: Parçalı ve az bulutlu 20

Bursa: Parçalı bulutlu 18

Adana: Parçalı ve az bulutlu 20

Antalya: Parçalı ve az bulutlu 19

Samsun: Parçalı ve az bulutlu 17

Trabzon: Parçalı bulutlu 15

Erzurum: Parçalı ve az bulutlu 1

Diyarbakır: Parçalı ve az bulutlu 13

._sms-container { width: 100%; background-color: #f3f3f3; border-radius: 10px; display: flex; padding: 6px 15px; align-items: center; margin: 30px 0; border: solid 1px #eee; } ._sms-container p { font-size: 17px; font-weight: bold; padding: 0 30px 0 0; color: #ff4136; } ._sms-container:before { display: inline-block; vertical-align: middle; content: “29BF”; font-size: 24px; color: #ff4136; margin-top: -4px; margin-right: 10px; }

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

News Reporter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir